2018

Februari

Zondag 4 februari: 10 uur Christengemeente Meerkerk
Zondag 11 februari: 19.30 uur Fire Night Den Haag
Vrijdagavond 16 – Zaterdagavond 17 februari: Jeugdkamp EGZ
Zondag 18 februari: 10.30 uur Christcentered Zwolle
Zondag 25 februari: 10.30 uur De Ark Middenmeer
Zondag 25 februari: 16.00 uur De Ark Julianadorp

Maart

Zondag 4 maart: 10.00 uur Evangelische Gemeente Zeewolde
5 t/m 12 maart: Bedieningsreis Curacao & Aruba
– Centre of Hope Curacao
– Upperroom Ministries Curacao
– Good Samaritan Christian Center Aruba
– Leef Aruba
– Pentecostal Church of Aruba
– Ibero High School
Zondag 25 maart: 10.30 uur Christengemeente Sefanja Harderwijk
Vrijdag 30 maart: Goede Vrijdag dienst | EG Zeewolde 19.30 uur

April

Zaterdag 7 april: Conferentie Youth Go Movement Hardinxveld-Giessendam
Zondag 8 april: 10.00 uur CC Assen
Zondag 8 april: 19.30 uur Lofprijsavond De Hoop Dordrecht
Zaterdag 14 april: 19.30 uur EG Ermelo Heilige Geest dienst
Zondag 22 april: 10.30 uur Gemeente de Schuilplaats Culemborg

Mei

Zaterdag 5 mei: Five Fold Ministry Conferentie Venlo
Zondag 6 mei: 11.00 uur The Journey Church Almere
Zondag 13 mei: 10.30 uur House of hope Purmerend
Zondag 13 mei: 19.30 uur Holy Spirit & Worship Night Dronten
Zondag 27 mei: 14.00 uur EG de Fontein in ‘t Harde

Juni

Zondag 3 juni: 10.00 uur EG Ermelo
Zondag 3 juni: 19.00 uur Vernieuwingsdienst De Donk Ministries Hardinxveld
Woensdag 6 juni: Gehele dag lesgeven Bijbelschool Foundation4Life
Zondag 17 juni: 10.00 uur VEG de Ark Broek op Langedijk

Juli

Zondag 1 juli: 10 uur Christengemeente Meerkerk
Zondag 8 juli: 10.00 uur Evangelische Gemeente Zeewolde
Zondag 22 juli: 14.00 uur EG de Fontein in ‘t Harde
Zondag 29 juli: 10.00 uur Pinkstergemeente Sjaloom Heerhugowaard

Augustus

Zondag 5 augustus: 10.00 uur EG Nunspeet
Zondag 12 augustus: 10.00 uur CityLight Alkmaar

September

Zaterdag 1 en zondag 2 september: Conferentie Christengemeinde Oase Molbergen, Duitsland
Zondag 9 september: 10.30 uur Christcentered Zwolle
Zondag 9 september: 19.30 uur Fire Night Zandvliet
Vrijdag 14 & zaterdag 15 september: Jeugdweekend EG Zeewolde
Zondag 23 september: 10.30 uur House of Hope Purmerend
Zondag 30 september: 10:00 uur Worship & Grace Church Houthalen, België
(13 september tot 18 oktober elke donderdag Holy Spirit College Broek op Langedijk)

Oktober

Zondag 7 oktober: 19.00 uur Vernieuwingsdienst De Donk Ministries Hardinxveld
Zondag 14 oktober: 10 uur Christengemeente The Cross Nijverdal
Dinsdag 16 oktober: Lesgeven bij Royal Mission Fulltime Bijbelschool Drachten
Zondag 21 oktober: 10.30 uur Gemeente de Schuilplaats Culemborg
Zondag 28 oktober: 10.30 uur De Ark Middenmeer
(13 september tot 18 oktober elke donderdag Holy Spirit College Broek op Langedijk)

November

Zaterdagavond 3 november: 19.30 uur Holy Spirit Encounter Amersfoort (Kosmonaut 2)
Zondag 4 november: 14.00 uur Jeugddienst EG De Fontein ‘t Harde
5 t/m 12 november: Zendingsreis naar Curacao
Zondag 18 november: 10.15 uur & 19.30 uur Grace Worship Centre Hengelo
Zondag 25 november: 20.00 uur VEG de Hoeksteen Velp

December

Zondag 9 december: 10.0 uur Evangelie Gemeente Nunspeet
Zondag 16 december: 10.30 uur Christengemeente Sefanja Harderwijk
Maandag 17 december: Lesgeven Bijbelschool Foundation for Life Ermelo
Woensdag 19 december: Lesgeven 318 Discipelschap Training CityLight Alkmaar
Zondag 23 december: 10.00 uur Christengemeente Shekinah Dronten

2019

Januari

Zondag 13 januari: 10.30 uur Christengemeente Sefanja Harderwijk
Zondag 20 januari: 10.30 uur Destiny Church Groningen
Zondag 27 januari: 10 uur Christengemeente Meerkerk
(9, 16, 23, 30 januari Holy Spirit College bij VEG de Hoeksteen in Velp)

Februari

Zondag 10 februari: 10.30 uur Christengemeente Gorinchem

Maart

Zondag 24 maart: 10 uur Rafael Amersfoort

April

Zondag 14 april: 10.00 uur VEG de Hoeksteen Velp

Mei

Zondag 5 mei: 10.00 uur VEG de Ark Langedijk
Zondag 19 mei: 10.30 uur Christengemeente Sefanja Harderwijk

September

Zondag 15 september: 10.00 uur EG Menorah Apeldoorn